uloz.to - sdilej snadno data

Březen 2010

Já:)

29. března 2010 v 16:51 | vera01 |  about me
No zase jednou další várka mých fotek - víte jak se nerada fotím, ale prostě sem měla den kdy sem nafotila asi 80 fotek a asi 30 z toho se povedlo natolik že to snesu i já:D tk je sem házím a rozdělím to na dva články ať mam pocit, že toho mam víc:D

Desatero pro štíhlou linii od Bolka Polívky

21. března 2010 v 14:29 | vera01 |  → Pro zasmání
Dyž něco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie.

Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož ta ti ty kalorie zruší.

Dyž sa postaráš, aby všeci okolo přibrali víc kilo než ty, tož budeš najštíhlejší.

Dyž sa vás bude cpát víc, tož sa počítajů kalorie enom temu, který sní najvíc.

Jídlo, co sníš v kině nebo u televize, popřípadě u počítače, jako polárka, oplatky, sušenky se nepočítá, protože to patří do zábavy a né do jídla.

Kakao, brandy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů.

Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to nejíte, ale koštujete.

Jídlo, keré má stejnů barvu taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníte špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak kdybyste nesnědli nic.

Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnůt, aby s ňů tělo mohlo pořádně bojovat.

Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha!! A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí!!

Lindsay Lohan

19. března 2010 v 18:03 | vera01
Osobně si myslím že by byla fajn a hezká pohodová holka, kdyby nechala všech těch kravin co ji hnusí. V protivných sprostých holkách byla úžasná:) a moc jí to tam slušelo, ale když časem vidím některý její fotky tak mě napadá že do Cady Heronové mají hodně daleko
Povolání: Herečka, modelka, zpěvačka, textařka
Věk: 23 let
Datum narození: 2. 7. 1986
Místo narození: New York City, USA
Znamení: Rak
Výška: 165 cm


Veverka

10. března 2010 v 16:40 | vera01 |  Zvířátka
Veverka obecná je malý hlodavec z čeledi veverkovitých. Obývá široké území v od západní Evropy až po východní Asii. Huňatý ocas, který jí napomáhá udržovat rovnováhu při lezení a skocích na stromech a který využívá jako pokrývku těla ve spánku je 15 až 20 cm dlouhý.

Mikiny 2

8. března 2010 v 14:25 | vera01 |  Mikiny
další várka mikinek - to je tak když se někdo nudí a brouzdá po netu:)

Dnešek a Scia

6. března 2010 v 20:11 | vera01 |  → Moje kecy
Ahojte, tak jsem dneska byla v Hradci dělat Scio testy z OSP. Mno...hodnotila bych to jako katastrofu, totální propad a newím co ještě všechno:)
Minimálně 8 otázek z každýho oddílu sem nestihla a ten zbytek bude určitě blbě:))
Velice bláhově jsem se domnívala, že by mi jeden termín mohl stačit ale asi nejspíš mě tam ještě uvidí:)
Jinak sem absolvovala poprvé cestu busem a orientovala jsem se i v centru Hradce - velký úspěch vážení poněvadž já znám cestu akorát tak z Popovic do Jičína a jediný město který znám je skutečně Jičín:))
Takže v podstatě i když Scia nedopadly tak já slavím úspěch poněvadž jsem se zdokonalila v prostorové orientaci:)
Takže všem přeji dobrou noc a krásné dny:)

Všechno je OK :)

4. března 2010 v 7:37 | vera01 |  → Co se jinam nevešlo
V poslední době se toho děje tolik a vlastně nic:) Voda je pořád mokrá, slunce pořád vychází ale v mym životě se to všechno mění ze dne na den. Jeden den mám pocit, že je něco tak nějak špatně a že bych to měla řešit a zabejvat se problémama (pokud nějaký jsou) a druhej den mi přijde že bych se na to měla vykašlat:)
Kdo v dnešní době může říct, že si žije bezproblémovej klidnej život tak je šťastnej:) každej máme nějakej problémek (aspoň malej), nějakou bolístku nebo prostě něco co nás trápí:) I já jsem si donedávna myslela že mě něco trápí:)
Nežiju si bezproblémovej život, důležitý problémy řešim ale naučila jsem se urovnat si co je a není důležitý. Jakej problém stojí za to a co za to ROZHODNĚ nestojí. A to je fajn
Pocit, že si člověk s někým docela rozumí a najednou se to vytratí sem vnímala jako problém. Všechno to začalo neexistující pomluvou kterou jsem měla šířit mezi lidma. Dělala jsem si z toho těžkou hlavu, dokonce sem se i omluvila, přestože jsem si nebyla ničeho vědoma. Ale teď je to pryč a já se cítím fantasticky:) Zjišťuju, že člověk může žít i bez lidí co si potřebujou za každou cenu hrát na chudáčka aby byli středem pozornosti; člověk může žít bez lidí co se tváří mile a za rohem pomlouvají; můžeme být i bez lidí co na druhé hází špínu; i bez lidí co si hróoozně vymýšlí:))
Můžeme být i bez lidí co si o sobě moc myslí, i bez lidí co jsou protivní, úlisní nebo falešní
Prostě můžeme být bez lidí kteří za to nestojí - protože člověk který je pro někoho důležitý může být pro toho druhého úplně nepodstatný a přesto vedle sebe mohou všichni žít:)
Takže to je asi tak všechno co jsem potřebovala napsat a tímto článkem pro mě definitivně končí aféra "NEEXISTUJÍCÍ POMLUVA" a i lidi kteří v ní figurují. pro mě už tahle věc neexistuje protože není důležitá:) Všechno je zkrátka OK

Tetování 3

2. března 2010 v 14:56 | vera01 |  Tetování
Pro inspiraci...:)