uloz.to - sdilej snadno data

Leden 2010

Střevíčky 1

31. ledna 2010 v 14:17 | vera01 |  Botky
Nj, na tohle prostě nemůžu zapomenout když už tu mám rubriku botičky:) Miluju je, ikdyž nejsem žádná barbínka, ale když si je můžu nazout tak sem spokojená:)


The sims 1

29. ledna 2010 v 15:23 | vera01 |  → Hry
Hra už dost stará a přesto stále oblíbená (speciálně u lidí, kteří mají pomalejší počítač). Byla úplně jako první a sloužila jako základ pro The sims 2 i The sims 3, což už jsou dost vymakaný hry ale základ mají v téhle. Jednoduše si vytvoříte rodinku, postavíte baráček a vyděláváte. Je to mazec, hlavně když si k tomu pořídíte všechny datadisky:
Livin´Large; House Party; Hot Date; Double Deluxe; On Holiday; Unleashed; Makin Magic; Superstar.
Já sem jich měla asik polovinu a stejně bezva. Tu máte pár obrázečků a nakonec i pár faktů abyste měli přehled:)


Účesy 2

25. ledna 2010 v 16:15 | vera01 |  Účesy
Další várka účesů se hodí - je plesová sezóna. Dlouho jsem sem nic nedala ptže sem neměla moc času na to hledat je někde a navíc sem neměla tu správnou stránku. Teď sem objevila jednu mazeckou a myslim že vám tyto účesy přinesou inspiraci tak jako mě (nemyslim zrovna tyhle co tu jsou ale třeba ty co tu budou v budoucnu - některý z těch účesů jsou fakt příšerný ale dám je sem jako odstrašující příklad:D)

Henry Cavill

15. ledna 2010 v 14:25 | vera01 |  Stars
Většina z Vás zná Tudorovce - kdo ne tak vřele doporučuji. A právě tento sympaťák ztvárnil jednu z hlavních rolí - vévodu ze Suffolku. Ale rozhodně to není jeho první role a věřím že ani poslední :)
Vidět jsme ho mohli též v Hvězdném prachu, v Tristanovi a Isoldě a také ve filmu Hrabě Monte Cristo.
Narozen 5. května 1983 ve znamení Býk. Pro ty co nechtějí počítat - je mu 26 let. A měří 1,85 m.


Henry_Cavill.jpg Henry Cavill-Tudors image by oilgun

79013883.jpg Henry Cavill image by emmajstone

003.jpg Henry Cavill image by emmajstone

66769.jpg Henry Cavill image by emmajstone

HenryCavillCB.jpg Henry Cavill image by emmajstone
Opět zpět:)

8. ledna 2010 v 16:56 | vera01 |  → Co se jinam nevešlo

Ahojda všichni, už jsem zase zpět po docela dlouhé době. Byla jsem 2 měsíce nemocná, absolvovala jsem spoustu vyšetření a za tu dobu jsem stihla brát 5 antibiotik. I přesto všechno zjišťuju, že jsem poměrně optimistická:D
Zameškala jsem toho hromadu ve škole, protože sem si nemohla chodit dopisovat testy, takže jediný co sem ze školy měla byla látka, kterou sem dostala okopírovanou od Petrušky. S nikým sem se za celou tu dobu neviděla vyjma mého přítele který za mnou jezdil.
I přesto všechno mi můj optimismus trošičku (ale fakt jenom trošku) kazí řeči jistých lidí, že mi profesoři nadržují a mám privilegia. Dřív jsem si hodně dělala z mínění ostatních lidí a teď zjišťuju, že je mi to pomalu jedno. Spíš sem se tomu musela zasmát.
Za pár dni je klasifikační porada a jestli do tý doby nebudu mít dopsány všechny testy, tak mě klasifikovat prostě nebudou. Mam toho dopisovat hromadu - i kdybych denně dopsala 3 testy tak to možná bude málo + ústní zkoušení.
Kdybych si měla vybrat mezi pobytem doma a chozením do školy, vyberu si školu poněvadž mi bylo jasný, co mě čeká - a nezávidim si to. To, že sem byla po antibiotikách totálně vyřízená, bolel mě žaludek, zvracela sem, měla jsem horečky, moje pleť byla bílozelená; vyrazila mi vyrážka po těle, měla jsem stavy mdlob a to všechno nebudu rozhodně vykládat ve třídě osobám, který si myslí jak fajn sem si to doma užila a jakej teď budu mít veget až se vrátím do školy a možná že si snad myslí, že mám nějaký písemky odpuštěný nebo že dopředu budu vědět, co v nich bude.
Skutečně se skvěle bavim nad blbostí některých lidí:D:D:D