uloz.to - sdilej snadno data

Listopad 2009

vtipy 10

13. listopadu 2009 v 18:27 | vera01 |  → Vtipy
Emoticones cool 001 "Ó, dnes večer budu mít studenou večeři," říká manžel po příchodu domů. "Jak jsi to poznal?" ptá se manželka. "Není tu cítit žádná spálenina"

Emoticones cool 001 Novomanželé vycházejí z kostela, u kterého stojí dva žebráci. Manželka se nakloní k manželovi a šeptá mu "Miláčku, dej jim něco, to jsou moji bývalí manželé.."

Emoticones cool 001 Rozhádaní manželé se ubytují v hotelu. Vejdou do pokoje a manželka povídá: "Hele, z toho okna vidím srnku." A manžel na to: "To není srnka ale kráva a to není okno ale zrcadlo."

Emoticones cool 001 Přijde chlápek z hospody a manželka chce vyzkoušet, jak moc je napitý. Postaví před něj židli a ptá se ho:"Kolik je tady židlí?" Manžel lehce zavrávorá a zeptá se: "A v které řadě?"

Emoticones cool 001Novomanžel se ptá své ženy blondýnky: "Proč už půl hodiny držíš tu husu za krk?" A blondýnka odpoví: "Tady je přeci napsáno, že třičtvrtě hodiny mírně dusíme."

Emoticones cool 001 Ptá se žena manžela: "Kdybych ti utekla s jiným, budeš smutný?" Manžel lehce nadzvedne obočí: "A proč by mi mělo být líto cizího chlapa?"

Emoticones cool 001 Říká paní Kalianková: "Můj manžel zlikvidoval počítačovou síť." "On je hacker?" "Kdepak, jenom obyčejný debil."

Emoticones cool 001 Vypráví pan Kalianko kamarádovi: "Včera se o mě dvě ženy praly." Kamarád jen vytřeští oči: "Fakt? To není možné." Pan Kalianko ho přesvědčuje: "Ale ano, jedna křičela - Jen si ho seber a táhni - a ta druhá - A co bych s ním asi dělala."
Emoticones cool 001 Peskuje paní Kalianková Pepu: "Znáš něco horšího než chlast?" Pepa jí zarmouceně odpoví: "Ano znám. Žízeň."

Emoticones cool 001 "Drahý, prosím tě, proč vždycky stojíš u okna, když zpívám?" - "Aby si lidé nemysleli, že tě mlátím!"

Taylor Swift

11. listopadu 2009 v 8:29 | vera01 |  Stars
Mladá Talyor Swift (19 let) mě zaujala svoují písničkou Love Story. Dokola jsem si ji poslouchala a vůbec sem nevěděla kdo je Talyor Swift a kolik jí je. Pochází z Pensylvánie a když sem viděla klip na tuhle písničku, tak uznávám že je šikovná, mladá, hezká (i když jak kde) a písničky má super (jinak v tom klipu má úúúúžasný šaty - záběr na ně je až na konci videa)

Já s Leoškem a skřítek Patriček:)

6. listopadu 2009 v 16:16 | vera01 |  about me
Byla jsem u svý kamarádky, která si nedávno přivezla z porodnice malýho Leoška. Už jednoho prcka mají - jmenuje se Patriček a je mu rok a půl (přibližně). Tak tady jsou
Jinak Leošek je maličkej prcek, váží 2,70 a hlavičku má jak já ruku. Peťula ho porodila na začátku 7. měsíce tak to musí být někde vidět. Ale je to sluníčko:)

Patriček
Já a Leošek