uloz.to - sdilej snadno data

Duben 2009

Vtipy 8

28. dubna 2009 v 13:56 | vera01 |  → Vtipy
"Na hon jezdím raději bez psa...
nerad bych ho zastřelil."


Malý Frantík přišel ze školy s poznámkou, že nevěděl, kdo rozbil atom.
Jeho otec odepsal učitelce:
"Kdo rozbil atom mě nezajímá. Já to stejně platit nebudu."


Ve skotském Edinburghu právě skládají adepti na místa strážníků zkoušky.
Komise jim pokládá otázku: "Jak byste bez násilí vyprázdnily v momentě náměstí plné demonstrujících občanů?"
"To je nejlehčí věc na světě," povídá jeden z kandidátů. "Vzal bych pokladničku a začal mezi lidmi
vybírat na dobročinné účely."


Blondýnka nakupuje v supermarketu a ptá se pokladní:
"Byla by igelitka?"
Pokladní: "A co kouzelné slůvko?"
Blondýnka se zamyslí:
"Čáry máry igelitka?"
"Co to kopete, sousede, studnu?"
"Ale kdepak, dělám si přípojku na metro."
Na policejní služebně:
"Pánové představte si, že jsem jednou dostal Lego a na krabici stálo, »od 3 do 6let« a já to složil už za rok."
Majitel baru volá strážníka: "Konstáble, tenhle pobuda mě nutí, abych mu naléval whisky zadarmo. Odveďte ho na stanici."
"A proč, pane? U nás se whisky také zadarmo nenalévá."

Návrh rady poroty SuperStar:
"Výborné by bylo, kdybyste zpíval o oktávu výš a o kilometr dál!"Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se:
"Berou, berou?"
"Kdepak, ani ťuk.."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."
Potkají se dva dobře oblečení pánové, známí, a sdělují si novinky: "Jak to, že Vy, majitel pěti domů, sháníte byt?" "To máte tak, v mých domech je hrozně vysoké nájemné."

Nehty 4

20. dubna 2009 v 7:12 | vera01 |  Nehty


Záhlaví 3

16. dubna 2009 v 17:24 | vera01 |  ZáhlavíZ5 doma avšak stále mimo realitu.....

12. dubna 2009 v 15:35 | vera01 |  about me
Ahojky všichni....předně se chci omluvit všem lidičkám, který sem ochotně chodili a já byla zatím pryč. Krásně sem si poležela v Hradci Králové v nemocnici na plicním a byl to zážitek do konce života. Co jsem si tam všechno zkusila, o tom bych se raději nerozepisovala, nebudu nikomu kazit den ani iluze ale to, jak se momentálně cejtim sem prostě napsat musim, už jenom abych si ulevila.
Asi před měsícem sem dostala zápal plic...nebo respektive plíce ptže mam jenom jednu. Všechno se mi to krásně vyléčilo a já už se pomalu začala chystat do školy. Jenže po dobrání antibiotik mě chytla bolest na pravý straně (domnívala jsem se že je to bolest plíce a tak jsem zavolala svému úžasnému panu doktorovi v Hradci). Jen tak mimochodem do Fakultní nemocnice v Hradci já vkládám veškeré své naděje protože mi tam už jednou zachránili život (na to že mi ho následně celej zpackali se pokouším zapomenout).
Pan doktor mi řek ať přijedu. Tak jsem si na radu maminky sbalila nejdůležitější věcia vyrazila jsem směr Hradec (což je z Jičína poměrně zajížďka). Dostala jsem kapačku a kyslíkovou masku a relativně se mi ulevilo. Pan Sedlák (to je ten můj úúúžasnej pan doktor, mladej, hezkej, chytrej a vtipnej a navíc je to podle mého bývalého alergologa fakt špička) mě poslal hezky domů s tím, že to mám rozjetý astma a že se to srovná a mám si dojít do Jičína na plicní druhý den pro infuzi.
Nicméně v Jičíně jsem se dozvěděla něco úplně jiného: "Jo slečno, to je bolavá pohrudnice. Jak jste přestala brát antibiotika tak vám zmizel výpotek na pohrudnici a to teda bolí jako čert. No ale nedá se nic dělat, to musíte vydržet, aspoň 10 dní," sdělil mi velice obětavě primář plicního oddělení v Jičíně.
No tak jsem držela, nicméně to nepřecházelo a tak jsem znovu volala do Hradce. To už bylo rozhodnuto že si mě tam nechají...
Popis mého pobytu v nemocnici záměrně vynechávám, myslím že postačí informace že jsem tam byla psychicky totálně vyčerpaná a na dně.
Po 9 dnech (kdy mě pan Sedlák ze zcela zištných důvodů ignoroval) mě pustili domů a dali mi kapky na bolest a prášky. Po 9 dnech co do mě prali jednu injekci a kapačku za druhou mě pustili domů s práškama a kapkama. No výborně. Prej na plicní nepatřim poněvadž mám JENOM zablokovaný žebra a patřim prej buď na ortopedii (ale tam mě prej v mým vlastním zájmu nepošlou) a nebo na neurologii a tam mě velice razantně odmítli. Takže takhle se na mě vykašlala Fakultní nemocnice v Hradci Králové a i pan Sedlák, o kterým sem byla přesvědčená, že je to hvězda a pomůže mi tak, jako mi pomáhal pan Chyba, což byl nejen alergolog ale i můj zachránce až do mých 18 let.
Když se na člověka vykašle jeden doktor, tak je to v pohodě. Ale když se na mě vykašlal celej komplex budov, do kterýho sem vkládala naději, tak to je mi dost mizerně. A vypadá to, že už se do konce škoního roku nepodívám do školy, jenom na písemky. Takže tohle byl zevubně popis mého pobytu v nemocnici a taky důvod mé nepřítomnosti na blogu.
Už se těším až veškeré podrobnosti, pokud o ně budou stát, sdělím Anetce a Peťce, protože ty mě dokážou pochopit a patřičně politovat:) Holky mám vás ráda:-*

Claire Holt

7. dubna 2009 v 13:58 | vera01 |  Stars
Tak a tady je další herečka ze seriálu H2O stačí přidat vodu.

Claire Holt