uloz.to - sdilej snadno data

Červenec 2008

Peťka:)

31. července 2008 v 19:51 | vera01 |  Lidi blízký mýmu srdíčku
Zase jsem se jednou odhodlala dát se do trochu delšího článku a to o jedný moc fajn osůbce. Chodíme spolu do třídy na Masarykově obchodní akademii a už první školní den mě zaujala velkýma modrýma očima, který svítí už na dálku a vyzařuje z nich upřímnost, laskavost a dobrosrdečnost. Ale její příjmení jsem úplně bez chyby dokázala napsat stejně až nedávno, a to už půjdem do třeťáku.
Nerada bych jí nějak zasahovala do soukromí tím, že ji tady budu rozpitvávat a dělat tu o ní drby, to by se jí určitě nelíbilo. Ale myslím, že něco bych tu o ní říct měla. Takže velice stručně:
Peťula je človíček s velice zdravým smyslem pro humor, nezkazí legraci a každou situaci ochutí nějakou hláškou(známe z ruštiny, že jo Anett). Na druhou stranu ale umí být vážná, chovat se dospěle a taky tak uvažovat, umí poradit a když máte problém, tak ona je člověk, se kterým ho můžete řešit a 100%ně víte, že se to za rohem nedozví spousta jiných. Letos za mnou celý rok seděla s Anetkou a nepřejte si slyšet ty dialogy:D Ne, to si dělám srandu, Peťka je moc skvělej človíček a jsem ráda, že mohly s Anetkou sedět za náma a já jsem se s nima mohla bavit (jen tak mimochodem, Anett, příští článek je tu o tobě:)
na závěr bych přihodila pár fotek (mno, hodně) který jsem sprostě ukradla na Peťčině blogu ZDE
Peťka se bude určitě zlobit, svoje fotky na blog dává hrozně nerada, jenže ja to sem prostě musela dát. Peťko, to ne já, to oni:D MTMMMR jsi zlatíčko:-*

Colorfullky 3 - Fialové

26. července 2008 v 12:16 | vera01 |  Colorfullky
(print image)(print image)

(print image)Ashley Olsen

22. července 2008 v 19:49 | vera01 |  Stars
Ashley Fuller Olsen narozena 13. června 1986. Já osobně upřednostňuji její sestru, poněvadž se mi vzhledově víc líbí, ale Ashley je taky pěkná:)Ale ať se to vezme tak nebo jinak tak obě dvě sestry mají za sebou malérů víc než dost, anorexií počínaje a sexuálními divadýlky v klubech konče...
http://delirium.lejournal.free.fr/Ashley_Olsen.jpg


Madonna

10. července 2008 v 19:44 | vera01 |  Stars
Tak tohle je zpěvačka kterou ne že nemusim, já ji přímo nesnáším a to od tý doby co si vzala písničky Gimme Gimme Gimme! od ABBY a udělala z ní velkej hit Hang up. Ale přesto ji nemůžu upřít, že ač je už v letech tak se stále drží na pozici královny popu. A speciálně jedno video bych tu chtěla vyzdvihnout, bylo natočeno speciálně pro Live Search a poukazuje na globální problémy lidstva. A to se mi od ní líbilo natolik, že sem si řekla že ji zařadim do svých slavných:)
Madonna

O radaru je rozhodnuto, aneb o nás bez nás!

8. července 2008 v 19:00 | vera01 |  → Zpravodajství
Dohady o radaru jsou definitivně ukončeny. Rozhodlo se, že radar bude a basta:) i přes odpor většiny obyvatel České republiky tady radar bude stát. Já osobně jsem byla proti a při psaní tohoto článku prskám vzteky....naše republika totiž stojí absolutně za hovno a systém který se tu buduje se řítí do ztracena!!!
Česká republika a Spojené státy se na hlavní smlouvě dohodly na dubnovém summitu Severoatlantické aliance v Bukurešti. Vláda smlouvu schválila 21. května. Až bude podepsána i smlouva SOFA, budou o dokumentech a americkém projektu, který má být zahrnut do systému NATO, hlasovat poslanci a senátoři.
USA plánují umístění radaru v českých Brdech a sila s antiraketami v Polsku. Systém má být obranný. Američané tvrdí, že slouží proti případnému útoku ze strany tzv. darebáckých režimů, jako je íránský. Proti štítu je zejména Rusko. Tvrdí, že systém je zaměřen proti němu a narušuje rovnováhu sil v Evropě.
víc bych tu v zájmu zachování našeho zdraví neuváděla....ale zaujal mě článek o studentovi, který obvinil Shwanzenberga z vlastizrady:
Student Martin J. Kadrman v úterý v 11:55 podal k Obvodnímu státnímu zastupitelství pro Prahu 1 trestní oznámení na ministra zahraničí Karla Schwarzenberga (za SZ) kvůli tomu, že podepsal česko-americkou smlouvu o umístění radaru USA v Brdech.
8. 7. 2008 16:16 - PRAHA
Karman podal na ministra trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu vlastizrady, pro podezření ze spáchání trestného činu rozvracení republiky, dále pro podezření ze spáchání trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele a také z trestného činu sabotáže.
"Nesouhlasím s umístěním jakéhokoli vojenského zařízení na území ČR, když cílem není ochrana našeho státu, ale jiné země," řekl Kadrman Novinkám. Dále mu vadí, že zatím podle něj nebylo doloženo, zda základna nebude mít zdravotní dopady na obyvatelstvo. Podle něj by bylo lépe, kdyby Schwarzenberg odstoupil.
Kadrman studuje veřejnou správu na jedné vysoké škole v Praze, brzy bude podle svých slov dělat státnice.
Od tohoto podání trestního oznámení si Kadrman slibuje, že se jím budou zabývat politici a Schwarzenbeg bude kvůli tomu zbaven senátorské imunity.
myslim že fkt hustý ☻

Svatební šaty

7. července 2008 v 19:00 | vera01 |  Šaty
Dneska v noci se mi zdálo o svatebních šatech...tak sem se rozhodla že sem nějaký ty šaty dám:D